Dom

MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD

Chiny MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD Certyfikaty
Chiny MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD Certyfikaty
Maxpower jest stabilną jakościowo fabryką, współpracujemy już ponad 6 lat.

—— Kasia Magazyn

Maxpower ma szeroką gamę serii baterii, Bardzo dobre dla naszej firmy handlowej, aby źródło większość baterii i modeli. Dzięki ich wsparcie.

—— Peter Wright

Akumulator wysokotemperaturowy Maxpower jest dobrej jakości. to usatysfakcjonujemy.

—— Christophe

kupujemy baterię MP li-po i otrzymujemy dobre opinie od rynku. Teraz robimy od nich własną markę. i kontynuuj współpracę.

—— Andrea Kaspin

Akumulator litowo-jonowy Maxpower pasuje do naszego telefonu komórkowego i do naszej marki na indyjskim rynku ponad 3 lata. Bardzo dobra sprzedaż. Daj obiecaną gwarancję.

—— Rejesh Jain

Im Online Czat teraz

MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD

1 2 3 4
MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD
Fabryka MaxPower Linia do produkcji baterii Pokój testujący baterie Maszyna akumulatorowa

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : Maksymalna moc
Ilość pracowników : 500~600
Coroczne wyprzedaże : 6million -10million
Rok założenia : 2001
pc Export : 80% - 90%
Sales office :: Shenzhen Office, HK Office

Maxpower Industrial Co. Ltd jest jednym z wiodących producentów akumulatorów i ładowarek w Chinach, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż niklowo-metalowo-wodorkowego, niklowo-kadmowego, litowo-jonowego, litowo-polimerowego akumulatora i ładowarek. Posiadamy nowoczesną bazę produkcyjną w Chinach o łącznej powierzchni zakładu 30 000 metrów kwadratowych i około 1000 pracowników, w tym 80 inżynierów R & D i 100 profesjonalnych pracowników kontroli jakości.

Nasze produkty są szeroko stosowane w elektronice użytkowej i urządzeniach przemysłowych, takich jak telefon bezprzewodowy, telefon komórkowy, iPhone, iPad, PDA, hobby RC, elektronarzędzia, oświetlenie awaryjne, lampa błyskowa, UPS, motory elektryczne, autobus elektryczny, odkurzacz, urządzenie medyczne i wkrótce. Eksportujemy głównie do Europy, Japonii, USA, Korei Południowej i innych krajów na świecie. Od momentu założenia firmy koncentrujemy się na wysokiej jakości, doskonałych usługach przedsprzedażowych lub po sprzedaży i ponosimy odpowiedzialność za każdą wyprodukowaną przez nas komórkę. Niektóre z globalnych 500 największych firm już współpracowały z nami dzięki naszej dobrej sławie z rynku krajowego i zamorskiego.

Od momentu powstania firma Maxpower ściśle zastosowała system zarządzania jakością ISO9001 w celu zapewnienia jakości produktu. Ponadto jesteśmy również certyfikowani zgodnie ze standardem zarządzania środowiskiem ISO14000, a wszystkie nasze produkty są zgodne z testami SGS, CE, UL, REACH i RoHS., Staramy się być najwyższej klasy dostawcą energii w Chinach poprzez nasz wspólny wysiłek i wsparcie. Witamy Cię, abyś był naszym lokalnym agentem lub dystrybutorem na twoim rynku. Jesteśmy tu zawsze dla ciebie!

Szczegóły kontaktu
MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Sales Team

Tel: 86-755-28998225

Faks: 86-755-84564506

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)